Wopfu

Zawód nauczyciela wymaga ustawicznego dokształcania, zdobywania nowych kompetencji i umiejętności, poszerzania horyzontów wiedzy nie tylko z nauczanego przedmiotu. Nauczyciel może podnieść efektywność prowadzenia lekcji. Jak tego dokonać? Przystępując do odpowiedniego szkolenia, zapisując się na nie, twórcze uczestnictwo w nim na pewno podniesie wartość pracy pedagogicznej i dydaktycznej.

Szeroki wybór szkoleń dla nauczycieli to najlepsze rozwiązanie dla pedagoga, będącego w procesie awansu zawodowego nauczyciela. Złożenie dokumentacji stanowi nieodzowny wymóg w trakcie postępowania awansowego. Szkolenie wzmacnia ten proces przyśpiesza go, prowadząc do spodziewanego rezultatu.  

Oferowane przez nas kursy odbywają się online. Można na nich dowiedzieć się, jak wykonać dokumentację w formie sprawozdania na nauczyciela mianowanego, jak napisać ipet dostosowany do uczniów, którzy tego wymagają. U nas dowiesz się także, co to jest Wieloaspektowa ocena poziomu funkcjonowania ucznia, jak opracować dokumenty związaną z wopfu.

Różne szkolenia, które dla Państwa przygotowaliśmy zawierają wiele wymiarów funkjonowania pedagogów w środowisku szkoły. Zdobyty certyfikat staje się dla Państwa przepustką do rozwoju kariery pedagoga, usprawnia Wasze kwalifikacje. Zapraszamy do skorzystania z cyklu szkoleń, które prowadzą doświadczeni nauczyciele afiliowani jako eksperci przy MEN.


Przejdź na stronę: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/


Tytuł: Wopfu
URL: https://instytutedukacjiiinnowacji.pl/
Dodano: 14 września, 2022
Wyświetleń: 16
Słowa kluczowe: Awans Zawodowy Nauczyciela, Ipet, Sprawozdanie Na Nauczyciela Mianowanego, Szkolenia Dla Nauczyciela, Wopfu
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *