Terapia Rezonansem Magnetycznym

Schorzenia i kontuzje w obrębie układu kostno-stawowego wymagają wyspecjalizowanych metod, które skoncentrowane są na zwalczaniu przyczyn i zmniejszaniu dolegliwości bólowych w trakcie trwania leczenia. Klinika Trigon Orthopedia oferuje pomoc w zwalczaniu zwyrodnień i kontuzji kostno-stawowych, w tym urazów kręgosłupa. W usługach kliniki znaleźć można małoinwazyjne leczenie kręgosłupa metodą discogel. Jest to żelowa endoproteza wykorzystywana w przypadku uwypukleń dysku międzykręgowego. Leczenie kręgosłupa przy pomocy discogel zmniejsza dolegliwości bólowe i znacząco wspomaga stawy międzykręgowe wpływając na zwiększenie wytrzymałości kręgów .

Klinika Trigon zapewnia pacjentom również odpowiednią rehabilitację zawierającą takie metody jak terapia rezonansem magnetycznym czy terapia mbst. Są to środki zapobiegawcze, które sprawiają, że rehabilitacja nie sprowadza się wyłącznie do walki z następstwami kontuzji czy zwyrodnień, ale również gwarantuje niwelowanie przyczyn dolegliwości bólowych.


Przejdź na stronę: http://trigonorthopedia.pl/


Tytuł: Terapia Rezonansem Magnetycznym
URL: http://trigonorthopedia.pl/
Dodano: 10 września, 2021
Wyświetleń: 25
Słowa kluczowe: Discogel, Leczenie Kręgosłupa Przy Pomocy Discogel, Małoinwazyjne Leczenie Kręgosłupa Metodą Discogel, Terapia Mbst, Terapia Rezonansem Magnetycznym
Kategorie: Zdrowie

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *