Podłogi

Wytwórcy mebli na zamówienie powołali do życia ACH DECO, by spełniać meblarskie marzenia i najbardziej wyszukane wizje klientów. Są miłośnikami pięknego minimalizmu. Realizują zamówienia na: stoły (z drewna, podstawy do stołów, stoliki kawowe, stoły przeznaczone do jadalni, stoły okrągłe), pomocniki, komody, a także tkaniny i fotele. Oprócz tego wykonują: podłogi, schody, kuchnie z wykorzystaniem surowca jakim jest oczywiście drewno oraz inne dopasowane i spersonalizowane produkty.

Wiedząc jak ważne znaczenie ma wyposażenie wnętrz, ale także jak ważny jest czas jakim dysponuje klient, ACH DECO wprowadziło niesamowicie ułatwiającą i oszczędzającą czas możliwość zamawiania wymarzonego produktu bezpośrednio na swojej witrynie internetowej. Zaczynając od ustalenia dokładnych wymiarów produktu, przez wybór gatunku drewna, wykończenia blatu, zabezpieczenia ich konkretnym preparatem, klasę dębu, po wybór wykończenia krawędzi i podstawy. Co więcej, klient może od razu zapoznać się z wyceną interesującego nas towaru.

Założyciele z szacunkiem odnoszą się do środowiska i jego naturalnych zasobów i popierają organizacje działające w tej sferze. Do każdego klienta natomiast starają się podchodzić w możliwie elastyczny i odrębny sposób.


Przejdź na stronę: https://achdeco.com/


Tytuł: Podłogi
URL: https://achdeco.com/
Dodano: 31 sierpnia, 2022
Wyświetleń: 15
Słowa kluczowe: Kuchnie, Podłogi, Schody, Stoły, Wyposażenie Wnętrz
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *