Nauka Pływania

Poszukujesz odpowiedniej pływalni, gdzie Nauka pływania jest na wysokim poziomie ? Wawa-swim zapewni Ci najlepsze lekcje dla Ciebie i Twoich bliskich w Warszawie!
Na naszych basenach jest dostępna Nauka pływania dla dzieci, Nauka pływania dla dorosłych oraz doskonalenie pływania dla osób w każdym wieku.
Wśród dostępnych zajęć znajdują się lekcje dla najmłodszych już od trzeciego roku życia. Nasza doświadczona kadra instruktorska to gwarancja świetnej zabawy i szybkich postępów . Zajęcia prowadzone są w zorganizowanych grupach lub indywidualnie na każdym poziomie zaawansowania.
Jesteśmy dostępni na dwóch różnych pływalniach w Warszawie w sumie przez cały tydzień . Nasze zajęcia są dostosowane do możliwości i potrzeb naszych kursantów , a zajęcia grupowe gwarantują indywidualne podejście dzięki małej liczbie uczestników – nie więcej niż trzy osoby na jednej lekcji.
Najskuteczniejsza Nauka pływania – Warszawa Wawa-Swim!


Przejdź na stronę: https://www.wawa-swim.pl/


Tytuł: Nauka Pływania
URL: https://www.wawa-swim.pl/
Dodano: 5 listopada, 2021
Wyświetleń: 22
Słowa kluczowe: Doskonalenie Pływania, Nauka Pływania, Nauka Pływania Dla Dorosłych, Nauka Pływania Dla Dzieci, Nauka Pływania Warszawa
Kategorie: Edukacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *