Namiot Karpiowy

Sklep internetowy NG24.pl to istny raj dla karpiarzy. Jest tu wszystko, czego potrzebują wielbiciele łowienia karpi . W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów, zapewniających profesjonalne wyposażenie dla każdego zarówno doświadczonego jak i początkującego poławiacza karpi.

Oferujemy przeróżne Akcesoria Karpiowe: niezawodne żyłki, podbieraki, innowacyjne plecionki, haczyki, kołowrotki czy funkcjonalne pokrowce. W swojej ofercie posiadamy także namioty karpiowe, które dzięki zastosowanym materiałom i specjalnej, wzmocnionej konstrukcji, wytrzymają najtrudniejsze warunki pogodowe. Namioty karpiowe wykonane są z dbałością o szczegóły , tak by mogły służyć jako bezpieczne i komfortowe schronienie nawet podczas wielodniowych wypraw. Posiadamy także szeroki wybór przynęt i zanęt w tym także proteinowe kulki na karpia, dostępne w różnej wielkości, różnych smakach i zapachach, m.in. bezkonkurencyjne proteinowe kulki o zapachu białej czekolady z dodatkiem mlecznych protein, które działają niezwykle wabiąco lub słynne już kulki o smaku gumy balonowej. Ponadto dysponujemy kamerami podwodnymi, które znacznie ułatwiają pracę wędkarzy, umożliwiając określenie dokładnej lokalizacji ryb oraz obserwowanie ich zachowania względem zastosowanej przynęty.
Zamówienia realizujemy online lub w sklep karpowy, Warszawa, przy ulicy Małowiejskiej 25, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Przejdź na stronę: https://www.ng24.pl/


Tytuł: Namiot Karpiowy
URL: https://www.ng24.pl/
Dodano: 30 października, 2021
Wyświetleń: 17
Słowa kluczowe: Akcesoria Karpiowe, Kamery Podwodne, Kulki Proteinowe, Namiot Karpiowy, Sklep Karpiowy Warszawa
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *