Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska

Hydroizolacja stanowi najlepszą ochronę dla wielu konstrukcji przed procesem stopniowego przenikania wody, która może spowodować poważne uszkodzenia. Nasza firma specjalizuje się w konstruowaniu trwałych systemów hydroizolacyjnych, które będę służyły Państwu bardzo długi czas.

Hydroizolacja zalecana przez firmę ExTrading wykazuje dużą trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia specjalistyczne wymagania. Jest przyjazna dla środowiska naturalnego, przez co uznawana jest jako rozwiązanie w pełni ekologiczne. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to priorytetowy element każdej konstrukcji budowlanej. Od niego zależy bezpieczne użytkowanie każdego typu zabudowy.

EPDM to innymi słowy kauczuk syntetyczny. Posiada szereg cennych zalet, takich jak: bardzo duża odporność na promienie UV, ozon i zachowanie elastycznej struktury w najniższych temperaturach. Oferowany przez nas EPDM zawiera membranę samoprzylepną, która nie poddaje się procesowi sztywnienia wraz z upływem czasu.    

W naszej szerokiej gamie produktów polecamy membrany wodochronne wykonane z kauczuku. Stanowią doskonałą ochronę dla dachów, balkonów, tarasów. Można je zamontować w sposób mechaniczny lub też przykleić do podłoża. Bardzo użyteczna w procesie montażu jest też taśma dekarska. Jest ona najwygodniejszym sposobem na złączenie trudnych miejsc w pokryciu dachowym.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 19 marca, 2022
Wyświetleń: 36
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *