Książka Raportów

Prowadzenie biznesu w branży medycznej wymaga dokładnego katalogowania czynności i zabiegów. Poza ewidencją komputerową, zgodnie z regulacjami przepisów i zasadami NFZ lub MZ, wymagane są dokumenty w wersji papierowej, do których produkujemy świetnej jakości dokumenty.

Podmawiamy do skorzystania z naszej oferty na druki medyczne, zgodne ze standardami MZ. Dostępne na naszej stronie druki, charakteryzują się permanentnym i ostrym drukiem, odciśniętym na dobrej jakości papierze. Posiadamy w ofercie także druk „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne rubryki na dane osobowe, rodzaj przypadłości a także przypisy z pouczeniami, zgodnymi z aktualnie stosowanym prawem. Także historia choroby, sporządzona na naszym  formularzu, będzie czytelna, trwała i prosta do skatalogowania.

Polecamy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w okładce kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka składa się ze 100 stron w formacie A4. Jako uzupełnienie archiwizacji medycznej gabinetów pielęgniarskich oraz przychodni polecamy recepty personalizowane z załączonym kodem kreskowym, według numerów NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Książka Raportów
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 22 grudnia, 2021
Wyświetleń: 21
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *