Koncert

Nasza agencja artystyczna to grupa pasjonatów, którzy pełni są oryginalnych pomysłów, zapału i pragnienia pracy na rzecz osób pasjonujących się sztuką. charakteryzuje nas pozytywne nastawienie do podejmowania nowych wyzwań, na które składa się organizacja koncertów, spektakli teatralnych, musicali jak na przykład kultowego musicalu Metro, który zyskał wielki rozgłos w Polsce. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni, z chęcią uczestniczyli w serii przeróżnych wydarzeń artystycznych. Od Państwa zależy organizowany przez nas scenariusz spotkań artystów z publicznością. Jesteśmy elastyczni, chętnie poruszamy różne tematy z Wami, mające związek ze zorganizowaniem przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od początku naszej działalności jest Państwa zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co najlepsze w dziedzinie sztuki. Współpracujemy z różnymi artystami i agencjami artystycznymi, jak np. Studio Buffo. Efektem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie całej Polski. Ten musical od 1991 roku nieprzerwalnie wystawiany jest w różnych miejscach.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia teatralne i wiele różnych wydarzeń, które uprzyjemnią Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz tylko najlepszych wydarzeń artystycznych, które są tym dla duszy i intelektu, czym żywność i woda dla ciała.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Koncert
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 14 września, 2022
Wyświetleń: 10
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *