Klatka Faradaya Na Kluczyki

Punkt sprzedaży Koruma to miejsce w którym sąwysokiej gatunku produkty, które mają za zadanie unieść poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym miejscu zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który oprócz funkcji zabezpieczających wyróżnia się niezwykle wytwornym i konwencjonalnymdesignem. W ofercie znajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w odmiennych rozmiarachi kolorach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Dlaczego ochrona RFID jest tak ważna? mnogość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Defraudanci tylko czyhają na możliwość kradzieży, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieuczciwe osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W ofercie sklepu jest, również etui na kluczyki keyless, które skutecznieblokują przechwycenie sygnału z kluczyka. Rabusie nie mają możliwości bezprzewodowego otwarcia samochodu. Dodatkowym atutem etui, jest bezbłędne zrobienie z wysokiej gatunku materiału.

Bestsellerem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest surowcem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest też wytwornym elementem wystroju domu.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Klatka Faradaya Na Kluczyki
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 29 marca, 2023
Wyświetleń: 14
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *