Folia Mata Pod Lustro

ogrzewanie folią grzewczą to innowacyjne rozwiązanie mogące wspomóc lub zastąpić tradycyjne metody ogrzewania, jak również zostać zamontowane niemal w każdym domu. panele grzewcze znajdujące się w ofercie naszego sklepu składają się z trzech części: folii PET wzbogaconej o miedziane elektrody pełniące rolę przewodnika prądu, grafitu nadrukowanego na folię oraz pasty ze srebra na folii, zabezpieczającej przed iskrzeniem.

Oferujemy maty grzewcze o różnych szerokościach – od 25 do 100 cm; dzięki temu można je łatwo dopasować do każdego pomieszczenia. W przypadkach, gdy potrzebny jest nietypowa wielkość lub zamontowanie na ścianie, doskonałym wyborem jest właśnie folia. Mata pod lustro z folii, zapobiegająca parowaniu, to jedno z innowacyjnych zastosowań produktu tego rodzaju. Można u nas znaleźć także gotowe do montażu panele w różnych, łatwych do dopasowania wymiarach.

Nasze maty pozwalają także wdrożyć ogrzewanie podłogowe folią; zyskuje ono coraz większą popularność jako metoda bezpieczna, łatwa w montażu oraz możliwa do zamontowania nawet w już istniejących budynkach, przy okazji stosunkowo małego remontu. Ponadto urządzenia te cechuje wysoka szczelność, a wilgoć nie wpływa negatywnie na proces ogrzewania.


Przejdź na stronę: https://ogrzewanieigrzanie.pl/


Tytuł: Folia Mata Pod Lustro
URL: https://ogrzewanieigrzanie.pl/
Dodano: 29 września, 2021
Wyświetleń: 18
Słowa kluczowe: Folia Mata Pod Lustro, Maty Grzewcze, Ogrzewanie Folią Grzewczą, Ogrzewanie Podłogowe Folią, Panele Grzewcze
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *