Autodetailing

Specjalistyczne usługi autodetailingu, czyszczenia i konserwacji samochodów wewnątrz i na zewnątrz. Studio oferuje precyzyjne czyszczenie, jakie daje jedynie myjnia ręczna. Profesjonalne osoby egzekwują kompletny autodetailing powłok lakierniczych, a także parowe pranie tapicerki i oczyszczanie pozostałych elementów. Zakres usług obejmuje też profesjonalną dezynfekcję wnętrza pojazdu. Umożliwia usunięcie nie tylko drobnoustrojów, ale także niepożądanych zapachów. Przygotowanie auta do sprzedaży pod kątem czystości i wyglądu to też jedna z często wybieranych usług salonu.
Fachowy autodetailing może obejmować sporo czynności, do których wykonania niezbędne są specjalistyczne kosmetyki, przyrządy i praktyka. Jest to między innymi korekta lakieru samochodowego sprawiająca, że zyskuje on wygląd i jest lepiej chroniony. Studio Skypark wykonuje też profesjonalne powłoki ceramiczne na lakier samochodowy wzmacniające powierzchnię, osłaniające przed drobnymi uszkodzeniami i poprawiające wygląd karoserii.


Przejdź na stronę: http://www.studioskypark.pl/


Tytuł: Autodetailing
URL: http://www.studioskypark.pl/
Dodano: 29 września, 2021
Wyświetleń: 21
Słowa kluczowe: Autodetailing, Korekta Lakieru Samochodowego, Myjnia Ręczna, Parowe Pranie Tapicerki, Powłoki Ceramiczne Na Lakier Samochodowy
Kategorie: Motoryzacja

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *